Zobraziť štandardnú verziu stránky

Centrum včasnej pomoci Košice

Košice sú najväčším mestom na Slovensku, v ktorom sa nachádza Centrum včasnej pomoci pre osoby so zdravotným postihnutím. Naši ôsmi motivátori sú hrdí na možnosť v ňom pôsobiť. Košické centrum včasnej pomoci sa nachádza v tesnej blízkosti železnice. Náš tím je ako silná lokomotíva, ktorá pomôže človeku rozhýbať sa správnym smerom. Bude ho „ťahať“ v ťažkej situácii, kým sa dostatočne nerozbehne a nenaberie silu.

Prostredníctvom osobných priateľských stretnutí sa snažíme klienta spoznať, pochopiť a pomáhame mu znova objaviť skrytý potenciál, ktorý sa pokúšame pretaviť do zlepšenia kvality života. Často vlastným životným príbehom, pomáhame bezprostredne, včasne a zároveň s citom pre problémy našich klientov. Veľmi radi Vám poskytneme čo najskoršiu pomoc po vážnom úraze, ako aj pri vrodenom znevýhodnení. V rámci nášho projektu vám vieme pomôcť zmierniť dopady Vášho zdravotného hendikepu a nastaviť Vaše myslenie pozitívnym smerom.

Určite neváhajte a kedykoľvek sa rozhodnete, oslovte nás. Spoločnými silami Vám dokážeme pomôcť v mnohých oblastiach života – spoločenskej, športovej, finančnej, prípadne vzťahovej. Naše bohaté skúsenosti a široký tím spolupracovníkov nám umožňujú byť Vám nápomocní v mnohých oblastiach. Vybratý motivátor sa stane Vašim sprievodcom po neľahkej, no veríme, že úspešnej ceste. Naša práca je Vám poskytovaná bezplatne.

Naši motivátori

Radoslav Kozlov
Kristína Kocúrová
Martin Múdry
Marek Luco
Miroslav Haraus
Matúš Oravec
Anna Oroszová
Vladimír Dóci

Otváracie hodiny

Pondelok: 10.00–12:00, 12:30-15:00
Streda: 10.00–12:00, 12:30-15:00
Štvrtok: 10.00-12:00, 12:30-15:00

Kontakt

tel.: 0918 737 026

e-mail: vladimir.doci@smesirovni.sk

Budova Autovlak, Bencúrova 13/A, Košice

Newsletter Zostaňme v kontakte