Zobraziť štandardnú verziu stránky
motivator

Motivátorka Kristína Kocúrová

Som mladá osôbka z metropoly na východnom Slovensku s chuťou do života. Napriek zdravotnému obmedzeniu, ktoré ma sprevádza od útleho detstva sa snažím pristupovať k životu pozitívne a žijem ho dosť aktívne a plnohodnotne.

S plným nasadením hľadám príležitosti a možnosti ako byť užitočná pre spoločnosť, a ako byť oporou pre ľudí, ktorí hľadajú svoje životné smerovanie a sú otvorení novým výzvam. Pred pár rokmi som dokončila 5 – ročné štúdium na VŠ v odbore sociálna práca. Odvtedy sa neustále pohybujem v ,,sociálnych vlnách“ a poskytujem pomoc ľuďom v rôznych životných situáciách. Vo svojej pracovnej praxi už od školských čias som pôsobila v rôznych organizáciách, združeniach a aktivitách so sociálnym zameraním v meste Košice, kde som prichádzala neustále do kontaktu s rôznymi skupinami ľudí. To považujem za svoju životnú cestu. Aj v projekte SME SI ROVNÍ som vždy pripravená naplno viesť a motivovať ľudí k spokojnosti a k lepšiemu a naplnenému životu.

V minulosti som sa venovala 12 rokov závodnému plávaniu a momentálne je to už pár rokov rozhodcovská činnosti v paralympijskom športe Boccia na Slovensku a v Čechách. Vo voľnom čase mám veľmi rozmanité záujmy, keďže je mnoho vecí, ktoré ma napĺňajú a obohacujú. Sú to napríklad: príroda a zvieratá, čítanie kníh rôznych žánrov, cestovanie a spoznávanie nových historických miest, šoférovanie, hudba – spev, tvorivé činnosti, rozhovory s blízkymi…..

Motto na povzbudenie: ,,Silu, skúsenosti a odvahu získavaš vtedy, keď odoženieš strach a pochybnosti. Musíš uskutočniť veci, ktoré sa ti zdajú neuskutočniteľné.“

Kontakt: kristina.kocurova@smesirovni.sk

Newsletter Zostaňme v kontakte