Zobraziť štandardnú verziu stránky
motivator

Motivátorka Patrícia Ferienčiková

Volám sa Patrícia Ferienčiková. Bývam v Kováčovej. Od detstva som aktívne športovala. Venovala som sa aktívne atletike, hod diskom a vrh guľou. Mala som 17 rokov, keď sa mi stal úraz chrbtice pri korčuľovaní na ľade. Som po troch operáciách chrbtice. Po tretej operácii som bola 4 mesiace úplný ležiak. Vďaka môjmu pozitívnemu nastaveniu a silnej vôli som dokázala z ležiaka prejsť na invalidný vozík. Som úplne odkázaná na invalidný vozík. Naučila som sa, že sa dá žiť plnohodnotný život na vozíku aj keď s obmedzeniami. Niečo v živote skončí a niečo nové začína.

Som veľmi rada za tento projekt ,,SME SI ROVNÍ“,  ktorý ma doviedol opäť k športu. Stolný tenis je alternatívny šport k môjmu zdravotnému stavu, ktorý ma baví a napĺňa. Vďaka mojim vlastným skúsenostiam viem aj Vám ukázať cestu aby ste si tiež našli šport, ktorý Vás bude baviť a napĺňať.

Motivátorkou som sa stala preto, lebo chcem plnohodnotne odovzdávať svoj zmysel života aj ostatným ľuďom ako som ho našla aj ja a pomôcť im začleniť sa plnohodnotne do spoločnosti.

Preto budem veľmi rada, ak dostanem možnosť spoznať práve Vás, odovzdať Vám moje skúsenosti a poznatky, ktoré aj mne rozšírili obzor a vďaka ktorým viem, že život po úraze nekončí ale začína.

Motto: Limity neexistujú. Všetko je v nás a našom nastavení. Nič nie je nemožné. Každý deň prináša nové možnosti.  

Newsletter Zostaňme v kontakte

Upload bol úspešne dokončený.