Centrum včasnej pomoci Piešťany

My v Centre včasnej pomoci Piešťany veríme, že človek po vrodenom, alebo chorobou, či úrazom získanom zdravotnom znevýhodnení s poskytnutím vhodnej pomoci, môže prežiť svoj život rovnako kvalitne a zmysluplne ako bez znevýhodnenia.

Pomáhame klientom s prvými krokmi po zmenenej životnej situácii, ale aj takým, ktorý žijú so znevýhodnením už dlhšie. Cez optiku svojich vlastných, alebo zdieľaných životom preverených skúseností a informácií môžeme posunúť klienta v jeho príbehu o míľové kroky vpred a ušetriť jeho silu a potenciál k adaptácii na zmenenú situáciu bez veľkých strát. A možno aj posunúť hranice možného tam, kde by ich bez znevýhodnenia ani nečakal, že sa dajú posunúť.

Veríme, že ak v človeku prebývala chuť k životu pred zmenou, ktorú predstavuje získané alebo vrodené znevýhodnenie, táto životaschopnosť sa zmenou nestratí a s našou pomocou ani nevyplytvá v denno-denných bojoch o život. S nami v tom už nebudete sami.

Neváhajte sa na nás obrátiť. Splňte si s nami Vaše ciele, a nájdite priestor pre vlastnú sebarealizáciu. Aj s tou budeme pri Vás stáť. Či to budú týždne alebo mesiace, počas ktorých Vás motivátor môže sprevádzať a na ktorého sa môžete spoľahnúť, že pri Vás bude práve vtedy, keď to budete najviac potrebovať.

Naši motivátori

Peter Zaťko
Zita Žiaková
Lucia Krivosudská
Veronika Vašinová
Marek Blaho
Tomáš Masaryk
Michaela Balcová
Dušan Fusko

Otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 – 15:00

Utorok: 10:00 – 15:00

Štvrtok: 10:00 – 15:00

Kontakt

e-mail: peter.zatko@smesirovni.sk 

telefón: +421 918 212 793

Floreát Ideapark, Krajinská 32, 921 01 Piešťany

Newsletter Zostaňme v kontakte