Zobraziť štandardnú verziu stránky
Skupinové aktivity plánované na 20.5.2024 – 26.6.2024

S radosťou vás informujeme o novej ponuke skupinových aktivít určených pre klientov národného projektu Sme si rovní II. Obidve sa budú konať online formou v celkovom rozsahu osem hodín (štyri stretnutia po dve hodiny v podvečernom čase v rámci každej skupinovej aktivity).

V termíne od 20. mája do 10. júna 2024 je naplánovaná aktivita na tému Technológie v živote osôb so zdravotným postihnutím. Účastníci nielen získajú informácie, ale budú sa aj zdieľať o tom,  ako môžu byť moderné technologické prostriedky ako notebook, smartphone, tablet či smartwatch čo najviac nápomocné ľuďom so zdravotným postihnutím. Možnosť prihlásiť sa na skupinovú aktivitu je do 13. mája 2024 prostredníctvom svojho motivátora – mentora.

V termíne od 5. júna do 26. júna 2024 sa uskutoční skupinová aktivita na tému Legislatívna podpora osôb so zdravotným postihnutím – Zákonník práce. V jej priebehu odznejú základné informácie týkajúce sa pracovného pomeru, dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, práv a povinností zamestnávateľa vo vzťahu k osobám so zdravotným postihnutím či sociálnej politiky zamestnávateľov. Účastníci sa budú môcť zároveň zdieľať so svojimi poznatkami a skúsenosťami, ktoré majú v tejto oblasti. Na skupinovú aktivitu je možné sa prihlásiť do 29. mája 2024 takisto prostredníctvom svojho motivátora – mentora. 

Ak ešte nie ste klientkou či klientom projektu Sme si rovní II. a mali by ste záujem byť jeho súčasťou, obráťte sa na ktoréhokoľvek motivátora – mentora v Centre včasnej pomoci, ktoré sa k vám nachádza najbližšie. Nájdete ich v Kováčovej, Piešťanoch, Trenčíne, Žiline, Bratislave, Prešove a Košiciach. Adresy centier aj kontaktné údaje nájdete vyššie v časti nad mapkou.

Newsletter Zostaňme v kontakte

Upload bol úspešne dokončený.