Zobraziť štandardnú verziu stránky
Webinár: Skúsený vozíčkár je dobrý motivátor

Webinár: Skúsený vozíčkár je dobrý motivátor

Dátum

apríl 21, 2021

Čas

16:00

Webinár je určený pre všetkých po úraze, chorobe, alebo inej okolnosti s následkom zdravotného znevýhodnenia, poranenia pohybového aparátu, vozíčkárov, slabozrakých a nevidiacich a ich blízkych.

Zdravotné znevýhodnenie si vyžaduje mnoho riešení, individuálnych potrieb a zmenených životných podmienok úrazom alebo chorobou zmenenej situácie, s ktorými Vám môže pomôcť skúsený motivátor.

Čo vám ponúkame?

Predovšetkým individuálny prístup – osobného skúseného motivátora, ktorý Vám kvalifikovane pomôže pochopiť situáciu, v ktorej sa nachádzate a čo môžete spraviť pre jej zlepšenie. Webinár zodpovie otázky o fungovaní projektu Sme si rovní, Centra včasnej pomoci Piešťany, spôsobu práce motivátora, význam zdieľania vlastných skúseností medzi zdravotne znevýhodnenými, predstavenie skupinových aktivít v projekte s cieľom zlepšenia životných podmienok a sociálnej inklúzie zdravotne znevýhodnených a tiež prečo je dobré využiť služby motivátora.

Účasť na webinári je bezplatná po registrácii na https://forms.gle/bg1u56DDyPe1wFiT8

Webinár bude priebiehať cez Google Meet (nie je potrebná inštalácia na PC ani smartfóne). Prihlásiť sa na webinár môžete kliknutím na zaslaný link, ktorý Vám zašleme najneskôr jeden deň pred uskutočnením webinára.

V prípade ďalších otázok k webináru, alebo problémov s pripojením nás neváhajte kontaktovať na čísle 0908 212 793.

Tešíme sa na Vašu účasť,

Regionálne centrum včasnej pomoci Piešťany

Newsletter Zostaňme v kontakte